۱۳۸۸ اسفند ۲۰, پنجشنبه

انسداد كامل مرز بلوچستان و اعزام دهها هزار نيروي نظامي به مرز


به گزارش آژانس خبري تفتان از چهار روز پيش مرز بلوچستان به صورت كامل مسدود شده است و دهها هزار نيروي نظامي به مرز اعزام شده اند و هر روز بر حجم نيروهاي نظامي افزوده مي شود اين در حالي است كه پس از دستگيري رهبر جنبش ر‍‍ژيم مي خواست چنين وانمود كند كه امنيت به بلوچستان بازگشته است اما اعزام هزاران نيروي نظامي به مرز و اسكان هزاران نيروي نظامي در مرز بلوچستان و حتي گشت زني بالگردها و جت هاي جنگي بر فراز كوههاي مرزي حيرت و تعجب همگان را برانگيخته است.
خبرنگار تفتان با برخي از مرزنشينان در اين زمينه گفتگو كرده است كه يك تاجر مرزي در گفتگو با خبرنگار تفتان گفته است به اندازه اي نيروي نظامي آورده اند كه طول سي سال گذشته اين قدر نيرو هرگز نياورده بودند و از سوئي بالگردها و جت هاي نظامي از چهار روز پيش در حال گشت زني در مناطق مرزي هستند.
يك مرزنشين ديگر در گفتگو با خبرنگار تفتان گفت :امكانات و دستگاههائي را آورده اند و دارند بالاي كوهها نصب مي كنند كه قبلا چنين چيزهائي در منطقه ديده نشده است و دشت ها و كوهها مملو از نيروهاي نظامي شده است و سپاه پاسداران از نيروي انتظامي و حتي از ارتش كمك خواسته است و دهها هزار نيرو در منطقه مرزي مستقر شده است.
ر‍ژيم فكر مي كند با اين كارها مي تواند از عملياتهاي جنبش جلوگيري نمايد اما زهي خيال باطل كه جنبش از داخل شهرها عمليات مي كند و فقط طي ده روزگذشته صدها جوان از داخل شهرها اعلام عضويت در جنبش نموده اند و آمادگي خود را براي عمليات استشهادي اعلام نموده اند و فقط كافي است اجازه دريافت نمايند و روزگار ر‍ژيم را در بلوچستان و حتي خارج از بلوچستان سياه كنند.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

يك حديثي است كه مضمومش اين است )كه اكر تمام خلقت جه در آسمان و جه در زمين جمع شوند و بخواهند به يك نفري ضرر برساند و خدا حكيم نخواهد نخواهند توانست و يا اكر تمام خلقت جه در زمين و جه در آسمان جمع شوند و بخواهند به يك نفر فايده اي برسانند ولي اكر خداوند حكيم نخواهد آنها نخواهند توانست‏(‏ بيام اين حديث اين است كه اكر خود خامنه اي هم سرمرز بيايد باز به اذن خداوند و ان شاء الله نخواهند توانست ذره اي ترديد و شك بر دل شيران خدا بيندازند . ف ب