۱۳۸۸ اسفند ۲۱, جمعه

صحنه سازي دروغين و مسخره ر‍ژيم ولايت دروغ از دستگيري رهبر مقاومتبراي صحنه سازي دستگيري رهبر مقاومت از يك هواپيماي كهنه غير مستعمل امريكائي استفاده شده استرنگ قرمز و آبي نشان امريكاست و بيچاره دروغگويان ولايت به اين امر هم توجه نكردند
به گزارش آ‍ژانس خبري تفتان ر‍ژيم ولايت دروغ چنان وامانده و بدبخت است كه حتي در صحنه سازي دروغينش نتوانست يك صحنه درست حسابي از دستگيري رهبر انقلاب و انتفاضه بلوچستان را به نمايش بگذارد و در دروغ سازي هم با اين همه امكانات و دستگاهها و در اختيار داشتن همه چيز بيچاره گونه و بدبخت گونه عمل نمود كه دروغهايش براي همه روشن و واضخ گشت. و شايد هم آمريكائيها كه رهبر مقاومت را از افغانستان دستگير كردند خود اين نمايش را به اجرا در آوردند تا رژيم ايران را مسخره عام و خاص كنند و اولا يك هواپيماي كوچك آمريكائي را با رنگ قرمز و آبي كه نشان امريكاست به نمايش گذاشتند كه رهبر مقاومت امير عبدالمالك داخل آن نشسته است كه ايران مدعي است كه با اين هواپيماي كوچك رهبر مقاومت را از بندرعباس به تهران منتقل كرده است .


رنگ قرمز و آبي نشان آمريكاست(اين تصوير از بلوچي نيوز نقل شده است)
جاي تعجب و حيرت است كه يك هواپيماي كهنه و پاره و پوسيده كه در و پنجره ندارد و شيشه هم ندارد چگونه پرواز كرده است و در حقيقت اين يك هواپيماي غير مستعمل است و قابل استفاده نيست و حتي يك شيشه جلوئي ندارد و بالاي درش هم كه پوسيده و خرابه است و شايد فقط درد نمايش بخورد و براي پرواز واقعي استفاده نمي شود.

هواپيماي پاره و پوسيده كه فقط مي تواند با دروغهاي معجزه ولايت دروغ پرواز كند

هواپيماي بدون شيشه از دروغهاي معجزه اي رژيم ولايت دروغ

و احتمالا امريكائي ها پس از دستگيري رهبر مقاومت ايشان را به داخل يك هواپيماي غير استفاده شده برده و فيلمش را تهيه كرده و به ايران فرستاده اند ورژيم بدبخت هم براي نمايش خود اين فيلم را نمايش داد اما واقعا كه اين فيلم ر‍ژيم ايران را رسوا كرد و همه دريافتند كه رژيم ايران دروغ مي گويد و حتي نمي داند چطور دروغ بگويد.


شاخه تبليغاتي جنبش فيلم را در دست تهيه دارد كه صحنه سازي دروغين و ادعاهاي دروغين نظام را مورد بررسي قرار داده است و بزودي اين فيلم از شبكه هاي بين المللي پخش خواهد شد.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

سلام و هزاران سلام و درود و هزاران درود بر شما غيور مردان بلوج . بخدا حالا فهميدم كه خامنه اي و مزدورانش بخصوص اين مصلحي ابله وقتي سر منقل شان بنشيند هيجي حاليشون نمي شه . برادران عزيز تر از جانم از شما خواهشمندم و از خالصانه خواهش مي كنم كه اين دو فيلم )دستكيري عضو موساد،اين مستند‏(‏ را هر جه زودتر بخش كنيد . طاج ف ب

بلوچ هرمزگانی گفت...

سلام ودود بر برادران بلوچم
امیدوارم در انجام وظایفتان مفق باشید
غرض از مزاحمت این بود که خدمت شما عرض کنم.که بعد از دستگیری امیر عبالمالک در منطقه ما که ان را هرمزگان می نامند.محبوبیت امی عبدالمالک چندین برابر شده و قبلا اگر کسی از منافقین بر علیه ایشان حرفی می زد جوانان زیاد اهمیت نمیدادند ولی بعد از دستگیری ایشان چندین درگیری بین چوانان طرفدار رهبر جنبش و منافقین بیش امده و جوانان منطقه ما هم در انترنت به منافقین با تمام شدت می تازند برای روشن شدن محبوبیت رهبر جنبش در منطقه بلوچ نشین هرمزگان شما را دعوت می کنم که به این ادرس بیایید ودر قسمت نظرات این وبلاگ جدال جوانان خشمگین را با منافقین ببینید .خدا را شاهد می گیرم که همه جوانان منطقه ما خشمگین هستند و نمی دانند کجا ودر چه مکانی خشم خود را برسر دشمنان بلوچ خالی کنند
حتما قسمت نظرات این وبلاگ را ببینید شاید نظرات برادران بلوچ هرمزگانی به درد شما و این وبلاگ بخورند
مرا ببخشید که همیشه مزاحم وقت شما برادران هستم
این هم ادرس http://taherzai.blogfa.com/

خبرگزاری بلوچ نیوز - بلوچنا گفت...

فعالیت مجدد خبرگزاری بلوچ نیوز - بلوچنا
خبرگزاری بلوچ نیوز-بلوچنا که جدیدترین اخبار ملت بلوچ و مبارزین را به اطلاع مردم ایران و بلوچستان میرسانید به علت بعضی از مشکلات امنیتی توقیف شده بود فعالیت مجدد خود را مصمم تر از گذشته آغاز نموده است.


از تمام برادران و خواهران و مدیران ویب درخواست میشود در انتشار آدرس جدید خبرگزاری با ما یاری و همکاری نمایند.


آدرس جدید خبرگزاری بلوچ نیوز - بلوچنا


www.balochna2.blogspot.com


با سپاس : مدیریت خبرگزاری بلوچنا