۱۳۸۸ اسفند ۱۸, سه‌شنبه

آماده باش ناشی از ترس عوامل جمهوری اسلامی در مناطقی از بلوچستان

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز امسال عوامل غیر بومی بلوچستان به حجم فعالیتهای امنیتی خود در بلوچستان افزوده اند بگونه ای که بسیاری از مناطق در بلوچستان، که جمهوری اسلامی برای منافع خود از آن مناطق احساس نا امنی میکند طی چند روز اخیر شاهد لشکر کشی عوامل نظامی جمهوری اسلامی هستند.
صدها تن از ماموران غیر بلوچ جمهوری اسلامی، با ترس و وحشت به حال آماده باش کامل در آمده اند، هنگ مرزی جکی گور حتی قبل از بازداشت امیر عبدالمالک ریگی
به تمامی نیروهای خود در آن منطقه حالت آماده باش اعلام کرده است.

منطقه سمسور (در مسیر جاده ایرانشهر--بم) شاهد حضور بسیاری از نیروهای جمهوری اسلامی بوده است بگونه ای که علاوه بر حضور حدود یکصد خودروی نظامی تعدادی هلی کوپتر نیز در آن منطقه مشاهده شده است، این در حالیست که دیگر مناطق از جمله نصرت آباد، کورین، دامن ایرانشهر، و بسیاری از مناطق چند روز اخیر را شاهد حضور نظامیان غیر بومی بوده اند.

این اقدامات احتمالا برای ایجاد ترس و وحشت میان مردم عوام در منطقه انجام میپذیرد و هدف اصلی از آن کاستن از درگیری و خشونتهای احتمالی که معمولا در پایان هر سالی در بلوچستان اتفاق می افتد، است.


بلوچئ گپ

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سلام و درود بر شما دليرمردان بلوجستان بخدا شما با اين اعلاميه هايتان خامنه اي و مزدورانش را ميخ كوب كرده ايد . خامنه اي براي تو و امثال تو متاسفم بخدا من مطمنم كه تو هم رده فرعون و نمرود ابو لولو مجوس و.... هستي. طج‏_‏‏_ف ب