۱۳۸۸ اسفند ۱۶, یکشنبه

بیعت جمعی از علماء زاهدان با حاج محمدظاهر بلوچ جانشین فرمانده جندالله

بســــــــم الله الرحمن الرحیم
اللّهم صلّ علی محمّد و علی آل واصحاب محمد
سلام بر رهبرجدید و فرزانه و مقتدای صاحب دلان بلوچ ، سلام بر ذریه پاک رسول خاتم ، سلام بر پرچمدار کشتی اصحاب پیامبرصلی الله علیه وسلم ، سلام بر تو که با دیدن چهره ات صدای ترکیدن بغض گلویمان عالم را فرا می گیرد.
رهبرا ، در دوران فشار خواص جامعه، در دوران سهم خواهی انقلابیون دجال صفت ، در دوران ظهور ناکثین و مارقین و قاسطین به کمین نشسته ، در دوران زخم زبانهای زخم خورده های دیروز ، در دوران به انزوا کشیدن حق خواهان امروز ، در زمان هجوم سپاهیان خبیث خمینی ، در زمان شیپور نوازی استعمار پیرخامنه ای ، در دوران نامه های سرگشاده بی ادبانه ، و بیانیه های فتنه انگیزعلماء وخوانین خود فروخته ، در زمان تریبون های تردید آخوندی ، سلامت می کنیم سلامی به وسعت آسمان بیکران خدا و بر تو درود می فرستیم درودی به مانند قامت ایستاده و افراشته چون کوهت در برابر تمامی ستم ها ، قامتی که مایه آرامش و آسایش انقلاب سبز عبدالمالک ریگی شده است.
«الم نجعل الارض مهادا ، و الجبال اوتادا.»
رهبرا ، این بار تاریخ در عصر تو تکرار می شود ، آنانی که در زمان عبدالمالک ساکت و پنهان بودند و یا آنانی که خود را یار غار می نامیدند ، حال در عصر تو سر برمی آورند ، قرار داده اند را می گویم که انگشت اشاره به سوی ملت بلوچ نشانه رفته اند ، اما تو همچنان مقاومت می کنی و صبرمقدسینی را می گوییم که با شعار اسلام ، با شمشیر سکوت بر هنجره ی نهال انقلاب عبدالمالک جان تمرین ساز و ویالون می کنند ، اما تو همچنان مقاومت می کنی و صبر. از همه بدتر فرزندان طلقاء و آزادشدگان را می گویم که روزگاری به دست عبدالمالک کبیر از یوغ بردگی و حقارت آزاد شده اما امروز از به بند کشیدن و انحصار افکار عبدالمالک و خروش و جوشش آتشفشانهای احزاب وحدت دم می زنند ، اما تو همچنان مقاومت می کنی و صبر .
شاید گمان برده اند که تو را تنها مانند علماء خانه نشین می کنند ، و یا چون خوانین بلوچ به پای صلحی اجباری می کشانند ، و یا مانند حضرت حسین با یارانی اندک تنها در صحرایی سوزان به زندگی ات پایان می دهند .
هیهات ، هیهات، که این بار تاریخ مظلومیت عبدالمالک و سلاله پاکش در مورد تو تکرار نمی شود . امروز نه تنها یارانت 72 تن نیستند که بیش از 72 میلیون تنند،زن و مرد ، بزرگ و کوچک . امروز نه تنها صلحی در کار نیست بلکه نبردی با شکست اهریمن در راه است و عبدالمالک زمانه ما نه تنها خانه نشین نمی شود بلکه رهبر و مقتدای دلسپردگان جان برکف ، پرچم به دست فاتحانه نوید انقلاب عبدالمالکی را مژده می دهد .
رهبرا ، بر کدام مظلومیتت باید گریست ؟ و بر کدامیک باید ناله و فغان سر داد؟ باید بر غمی که در عید مبعث رسول خدا به جای لبخند بر چهره ات نقش بسته گریست ؟ یا از عدم همراهی خواص با فرامینت ناله سر داد؟
رهبرا در روزگاری که تمام اصول و ارزش ها را از بستر جامعه می رهانند و اخلاق و عقلانیت را به امید سلاخی به باد یاوه گویی های گزاف گرفته اند ، در هر شب و روز در دعای نمازمان با چشمانی اشک بار و دستانی به آسمان بالا رفته که از خدایشان طول عمر و سلامتی را برای نایب امیرشان مسئلت دارند با تو بیعت می نماییم ، همان بیعتی که یاران رسول خدا صلی الله علیه وسلم دربیعت الرضوان باآن حضرت صلی الله وعلیه وسلم داشتند. بیعتی که بهای آن چیزی جز جان عاشقان اسلام نیست، و مطمئن هستیم که:
«ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه ، الا تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنة التی کنتم توعدون»
وعده ی حقی است که در پایان نصیب تو و یارانت می شود.
خدایا اعمال ما را آنگونه قرار ده که باعث رضاء وخشنودی توورسول گرامیت شوند.
«وآخردعوانا ان الحمدالله رب العالمین»
«ربنا لاتزغ قلوبنا بعد اذ هدیتنا»
دوستدار مجاهدین جندالله
1- مولوی ابوالمتین فارغ التحصیل حوزه علمیه بدرالعلوم رحیم یارخان پنجاب
2- مولوی ابواسامه فارغ التحصیل حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان
3- مولوی ابوسعید فارغ التحصیل حوزه علمیه شمس العلوم رحیم یارخان پنجاب
4- مولوی ابوعبدالله فارغ التحصیل حوزه علمیه گشت سراوان
5- مولوی ابو مصطفی فارغ التحصیل حوزه علمیه دارالعلوم کراچی پاکستان
6- مولوی ابویاسر فارغ التحصیل حوزه علمیه اشاعت التوحید زاهدان
7- مولوی ابو عبدالرزاق فارغ التحصیل حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان
8- مولوی ابوحنظله فارغ التحصیل حوزه علمیه کوه ون سرباز
9- مولوی ابو اسحق فارغ التحصیل حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان
10- مولوی ابوخالد فارغ التحصیل حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان
11- مولوی ابو عمر فارغ التحصیل حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان
12- مولوی ابو الحسن فارغ التحصیل حوزه علمیه شمس العلوم رحیم یارخان پنجاب

۲ نظر:

ناشناس گفت...

بلوچستان بدست مولوی ھا رفت، ملت بلوچ از این به باید دست اش را از بلوجستان بردارد.

بلــوچستــان گفت...

سرمچاران و مجاهدان عزیز

لطفا مسائل امنیتی را از این به بعد ۱۰۰% رعایت کنید. از پایگاهها، سرمچاران و عملیات عکس و فیلم پخش
نکنید. هر وقت چون رعد ( شهید عبدالواحد گونه) بر سر دشمـن فرود

آمدید دنیا باخبر خواهد شد و کاخ ظلم خامنه ای جلاد خواهد لرزید.