۱۳۸۸ اسفند ۱۸, سه‌شنبه

دستيابي مبارزان جنبش مقاومت جندالله به راكتهائي با برد 40 كيلومتر و موشكهاي ضد هوائي

به گزارش آ‍ژانس خبري تفتان اخبار رسيده از مبارزان حكايت از دستيابي جنبش مقاومت جندالله به راكتهائي با برد 40 كيلومتر و موشكهاي ضد هوائي مي باشد.
طبق گزارش خبرنگار تفتان طي تازه ترين اقدامات شاخه تسليحات جنبش به خريداري راكتهائي
با برد 40 كيلومتر در حد وسيعي نموده است و همچنين چندين موشك انداز ضد هوائي FIM-92F خريداري نموده است و اين خود خبر خوشي براي ملت بلوچ مي باشد زيرا مقابله با نيروي هوائي دشمن يكي از سخت ترين و مشكل ترين موضوههاي مقاومت بود چرا كه نيروي زميني دشمن جرات روياروئي و مقابله با نيروهاي مقاومت را نداشته و ندارد و هميشه با اتكا به نيروي هوائي مواضع مبارزان را بمباران مي نمود كه دستيابي مبارزان به اين سلاح مي تواند گام بزرگي در تصرف مناطق كوهستاني بلوچستان باشد.
از سوئي اخبار حكايت از تلاش مبارزان براي خريد هواپيماهاي كوچك dromader كه قابل رديابي با رادار نيستند دارند و در صورت دستيابي به آن شاهد پيروزي بزرگي براي مبارزان در بلوچستان خواهيم بود.
البته هزينه خريد سلاح زياد است و مردم مي توانند با كمك مالي مبارزان را در مسير مبارزه ياري دهند.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

سلام
وقت بخیر
ایا اون taftan baluch تو فیس بوک شما هستید؟
بنده اونجا ابومصعب هستم
abomasabiran@gmail.com

ناشناس گفت...

سلام و هزاران سلام و درود بر شما غيورمردان بلوج اميدوارم درصحت و سلامتي كامل باشيد برادر عزيزتر از جانم من از شما خواهشمندم از آن جهت كه قلب بعضي ها مرض هست خواهش مي كنم كه براي اين اشخاص مشخص كنيد كه اين تجهيزات را جطور تهيه كرده ايد. دوستدارتان طج __ ف ب

بلوچ گفت...

دشمنان بلوچ و فارسهای خون آشام را چنان نشانه بگيريد که در تاريخ ثبت شود. راه سعادت و پيروزی ما مبارزه تا پای جان و فداکاری است.