۱۳۸۸ اسفند ۴, سه‌شنبه

راهت را ادامه خواهیم داد.........


عبدالمالک عزیز که از هر چه بیشتر برایت راه مبازه عزیز تر بود بدان و سوگند به پروردگار که تا آخرین قطره خون راهت را ادامه خواهیم داد
برادر عزیز روزی که پا به میدان مبارزه نهادی خود گفتی این راه همه چیز دارد و همه سختیها را به جان خریدی تا راه مبارزه را به پیش بری و حتی پروای جان خودت را هم نکردی و ما سربازانت با شما عهد می بندیم و پیمان می کنیم که راهت را تا آخرین لحظه ادامه دهیم و لحظه ای هم سستی نخواهیم کرد.

سرور عزیز تر از جانم ، عبدالمالک عزیزم که در راه هدف و آرمان عزیزترینهایت را قربان کردی و حتی برادر عزیزت را فدای دین و اسلام و مردمت کردی سوگند به وحدانیت پروردگار و سوگند به همان سوگندهائی که با تو خورده بودیم که همانگونه که به ما آموخته بودی راهت را ادامه خواهیم داد.
عزیزتر از همه چیزم عبدالمالک عزیزم شما چنان درس شهامت و جرات و شجاعت به ما دادید که هرگز از یاد نخواهیم برد و به یقین بدان که تو رهبر انقلابی بودی که بلوچستان و اهلسنت ایران را تکان داد و چهره دشمن را عیان نمود و راه را برای همگان نشان داد و سوپند به ذات الله که ما راهت را با روشت ادامه خواهیم داد.

رهبر عزیز در بندم که ما را از شب تار ذلت به سوی روز روشن عزت رهنمون شدی بدان که امروز در دل یکایک ملت بلوچ و جامعه اهلسنت جای داری و فرزندان مومن و غیور اهلسنت و بلوچ سربازان و سپاهیان راهی هستند که شما رهنمون شدید و نام شما بر بلندای تاریخ این ملت ثبت شده است و سوگند به الله که ما با خونمان راهت را آبیاری خواهیم کرد.
ما عاشقان و دلدادگان راهت بودیم ، همانگونه که خودت نیزد دلداده شهادت در راه الله بودی و ما راهت را به امید و کمک الله ادامه خواهیم داد.
بار الها ما را در این راه کمک کن
والله نمی دانم چه بنویسم و این چند سطر را برای تجدید عهد و پیمان را رهبر فرزانه ام امیر عبدالمالک جان نوشتم.

دلاور بلوچ

۷ نظر:

ناشناس گفت...

خیلی ناراحت شدم.. لعنت خدا بر این رژیم کثافت آخوندی باد.. امیدوارم این رژیم هرچه زودتر از بین بره..
عبدالمالک جان انتقامت رو میگیریم..
این آخوند های لجن رو به سزای اعمالشون میرسونیم..
زنده باد عبدالمالک ریگی.. زنده باد بلوچستان..

بلوچ گفت...

به هر طريق ممکن برای قدرتمندتر شدن جنبش بلوچستان تلاش کنيم. نگذاريم تا زابليهای نمک نشناس و فارسهای بيگانه بر جنازه هايمان ديوانه وار برقصند.

اگرچه قهرمان ملی بلوچستان در دست فاشيستهای حاکم اسير است اما جنبش به پيش خواهد رفت. نبايد به فارس، پنجاپی، افغان ها و جاسوسان سيا و انگليس اعتماد کرد. همه در دشمنی با بلوچ و بلوچستان مشترک هستند. بهترين و مطمئن ترين حاميان سرمچاران، مردم وفادار بلوچ و کوههای استوار بلوچستان هستند.

ناشناس گفت...

با سلام خدمت شما دلاور مردان از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم فقط میتونم بگم خدا قوت برادران خوبم ازتون میخوام انتقام عبدالمالک جان رو بگیرید خدا با محسنین است موفق باشید

ناشناس گفت...

سرور عزیز تر از جانم راهت را ادامه خواهیم داد.

ناشناس گفت...

با سلام
لطفا شرح كامل دستگيري امير عبدالمالك بلوچ را بنويسيد تا از اين همه دروغ شبكه هاي آخوندي آگاه شويم
با تشكر

ناشناس گفت...

بادرود٠دلم گرفته ميخوام دردل كنم من تو سويد زندگي ميكنم مذهبي هم نيستم از ديروز كه خبر دردناك درباره ازادمرد ريگي را كه گرفتار اهريمن و شياطين شده دردتمام وجودم و ماتم تمام روانم راگرفته سر كار نرفتم با قرص خواب به خواب ميرم به اين اميد كه فكرنكنم ويا بيدار شم و ببينم كابوس ديده بودم٠از زماني كه اين بزرگ مرد را ميشناسم نگران دقيقا اين فاجعه بودم٠چندين سال ترياك ميكشيدم حتي ازدواج و پدر شدن انگيزه ترك اعتياد من نشد٠يك سالي است كه ترك كردم انگيزه ام حرفهاي اقاي ريگي بود كه گفت بهترين راه كمك به من و يارانم ترك اعتياد شماست٠امروز از درد و رهايي از فكر ميخواستم باز دنبال ترياك برم ولي صورت ريگي و صداش جلوم همواره بود٠انگار در صورت شروع به اين شير ايران خيانت ميكنم و نميخوام عهدم را بشكنم٠عبدالمالك بخاطر خودم وتو و نزديكانم پاك ميمانم٠ميدانم اين شياطين چه ها با تو كه نميكنند٠در هر صورتي حتي اگر وادارت به امدن جلو دوربين بكنند تو هميشه و جاودانه شير ازاده ايراني٠از جان و دل دوستت دارم٠جانم به فداي تو دعاي ميلونها ايراني عزيز از دست داده و داغديده و زخم خورده ازاين شياطين باتو است٠تو جاويدان شدي ونامت قهرمان داستانها ميشود٠پيروز باشيد

ناشناس گفت...

با سلام
لطفا شرح كامل دستگيري امير عبدالمالك بلوچ را بنويسيد تا از اين همه دروغ شبكه هاي آخوندي آگاه شويم
با تشكر راستى اينقدر فارس و افغان و بلوچ نكنيد من فكر ميكنم با اين حرفها ارزش معنوى كار مجاهدين رو انحصارى و نزاد پرستانه جلوه ميدين تكليف من كه بلوچ نيستم اما از اين مجاهد اسطوره ساختم چيه؟ ما همه انسانيم و با اين حرفاتفرقة درست نكنيدو ارزش مجاهدين راه حق رو از بين نبريد